» » "Нобель ізбасарлары" байқауының қорытындысы

"Нобель ізбасарлары" байқауының қорытындысы


Альфред-Беркхард Нобельдің туғанына 185 жыл толуына орай
Республикалық «Нобель ізбасарлары» атты ғылыми жобалар байқауына қатысушылардың барлығын жеңістерімен шын жүректен құттықтаймыз! Өз саласының білікті мамандарына айналған арнайы комиссия мүшелерін еліміздің ертеңгі үміт артарларының жаңашылдығы, ізденімпаздығы ерекше қуантты. Әрбір шәкірттің жеткен жетістігі-жетекшілерінің еңбегінің жемісі деп білеміз! Жеңістеріңіз құтты болсын!Марапаттар 17 мамырдан бастап жіберіледі. Қосымша сауалдар үшін портал әдіскерімен байланысуларыңызға болады.
Оқушының аты-жөніЖетекшісі
1Дана Жабықбай-1 орынАршагуль Ахметова Нургалиевна
2Даулетжан Темірлан-2 орынБаракова Бибигуль Канатовна
3Акрамова Қымбат-1 орынБакимбаева Меруерт Зайнолдиновна
4Талаптанова Камила-1 орынБакимбаева Меруерт Зайнолдиновна
5Мырзабек Гүлжазира-2 орынЛепесов Нұрбол
6Ақзамиден Асылмұрат-1 орынӘуезбай  Жұмабике  Қосымқызы
7Амербек Рамина-1 орынРайсова Разия Рысбайқызы
8Қажымұрат Әлихан-1 орынРайсова Разия Рысбайқызы
9Қасқарбай Амина-2 орынСыдықова Назгүл Жакыповна
10Жантөре Аружан-1 орынСарсембаева Гульнар Онайбековна
11Мелисова Наргиза-2 орынАбильмажанова Куаныш Нурбаевна
12Ережепова Айгерім-2 орынАдилбекова Динара Уалихановна
13Бақбергенова Аяулым-1 орынНұрмағанбет Ләйла Аманғалиқызы
14Құралбай Гүлжазира-3 орынНұрмағанбет Ләйла Аманғалиқызы
15Бисен Тоғжан-1 орынКульметова Бактыгуль Табыновна
16Соловьева Дарья-1 орынСыдықова Назгүл Жакыповна
17Несипбай Кәусар-3 орынСақтағанова Айжан
18Рахимова Ақтоты-2 орынШамгулова Меруерт
19Айшова Нұрайна-1 орынЕсекеева Лайля Ерниязовна
20Тулеугалиева Үміт Зейнуллова Әсем-2 орынЕсекеева Лайля Ерниязовна
21Ауған Аружан-2 орынЕрежепова Адия Оразахуновна
22Дүйсен Шынар-2 орынЕрежепова Адия Оразахуновна
23Абдрахманова Аружан-1 орынФайзурахман Рыскүл Оразбайқызы
24Әмірбек Дамиржан-1 орынДжуматаева Акмарал Болегеновна
25Талғат Тадша-1 орынДжуматаева Акмарал Болегеновна
26Еркін Іңкәр-3 орынАралбаева Айдана
27Сағидолла Дамир-2 орынСейітова Айнұр Елтайқызы
28Байкенжеева Нұргүл-1 орынҚалау  Айшагүл Қуанышқызы
29Ақтан Шырын-1 орынӘбілтаева Ғазиза Нартайқызы
30Жалғасбек Аружан-2 орынОмарова Гүлбану
31Арман Жанерке-3 орынШендібай Ардақ
32Киікбай Нұрай-2 орынДармырза Лаура
33Сыдық Нұрай-2 орынҚожаметова Ұлжан
34Төлеген Бейімбет-2 орынШендібай Ардақ
35Бердібай Ақберен-1 орынШендібай Ардақ
36Сағындықова Мадина-1 орынКелімбетова Жанар
37Жолдыбаева Анель-1 орынНұрекешова Жанат
38Мұрат Аружан-2 орынӘріпова Гүлмира
39Әділұлы Әділет-2 орынАлдамжарова Іңкәр Мағзамқызы
40Аман Адина-1 орынАлдамжарова Іңкәр Мағзамқызы
41Қалымбет Ақарыс-1 орынҚылышбай Қарлыға Құрманбайқызы
42Сапарбек Ерасыл-1 орынДәстенова Ләйла
43Ерберген Таңшолпан-1 орынБаркова Наталия Андреевна
44Қылышбай Ақерке-1 орынБаркова Наталия Андреевна
45Қалымбет Ерасыл-2 орынБаркова Наталия Андреевна
46Қанжарбекқызы Аида-2 орынТөлебаева Жадыра
47Дәулеткерім Аружан-2 орынШайықова Жадыра
48Жеткерген Ерқұлан-2 орынБаймаханов Қайрат Байзақұлы
49Айдарбек Динора-1 орынАлиева Динора
50Дарибаева  Жанерке-2 орынСалихова Гулмира Сайпадиновна
51Сүйінова  Гүлтәжі-2 орын                                              Дәрібаева Баян  Қалмағанбетқызы
52Ерғалиева Әсел -1 орынБертагова Асыл Қаматайқызы
Қасенова Гүлшара Күзембайқызы
53Аққасен Назгүл-1 орынЕсмағанбет Ақерке
Орынбасарқызы
54Бағындықова Динара-2 орынҚалмырзина Ғұсни
Орналықызы
55Сатыбалдиев Нұрислам-1 орынДосмуханова Майра Куандыковна
56Сейтмұрат Шахризада-1 орынНишанбекова Жанар
57Әскербек Асема-1 орынЖапарова Рафика Шукируллаевна
58Франковская Тамила-2 орынДюсекова Бибигуль Жумангалиевна
59Юсупов Артем-2 орынБегалина Шолпан Тулегеновна
60Некрасова Мария-2 орынАдерихина Ирина Владимировна
61Мендібай Іңкәр-2 орынАйтжанова Шынар Куатбаевна
62Уктам Зарина-2 орынАлиева Насиба
63Базаркулов Серик-3 орынАманкелдина Жанат Рашидовна
64Утепова Асель-2 орынАманкелдина Жанат Рашидовна
65Бектұрсынова Бахытжан-2 орынДосанова Альмира
66Махмутова Аида-3 орынЖапабаева Алтын Секербаевна
67Серікбек Бибігүлсім-3 орынЖапабаева Алтын Секербаевна
68Давыдова Дарья-2 орынРебенок Марина Николаевна
69Пархоменко Глеб-1 орынРебенок Марина Николаевна
70Виктория Рудакова-2 орынБайтелиева Анар Махмутқызы
71Евгений Ким-1 орынБайтелиева Анар Махмутқызы
72Ғалы Ақжол-1 орынКенжегалиев Самат Рахимжанович
73Юлдаш Ойбек-2 орынАлиева Динара Сабировна
74Лескен Әділет-2 орынМадаутова Зульфира Кайрбековна
75Омаржан Самира-2 орынМадаутова Зульфира Кайрбековна
76Сұңқарқызы Айерке-2 орынМадаутова Зульфира Кайрбековна
77Умарали Кәусар-2орынМадаутова Зульфира Кайрбековна
78Лескен Кәусар-2 орынБатырбекова Маржан Асылбекқызы
79Жумабаева Аяулым-1 орынИмаканова Кульмайра Кошановна
80Нұрпейс ДильшатАйжігітова
Мира
81Оспан АйғанымБайымбет
Жанар
82Таңсықбай МеруертБаяділ
Бақытгүл
83Нұрлан АсылжанБердалы Жарқынай
84Қарлыбай АжарЕркебалаева Қырмызы
85Махмут НурайЕрниязова Райгуль Канагатовна
86Асанова НургульЕртуғанова
Айгүл
87Сырашова АқеркеӘлімжанова Сауықгүл
88Шыныбекова АружанЖаңабай
Клара
89Өмірбек ҚуанышЖұмағұл Дархан
90Вольнова МаринаЖұмағұлова Ұлдай
91Ескермесова ӘселҚалжанова
Жанар
92Темірбекқызы АйзереМахаталиева Балгүл
93Нағашыбай ДильназҚожахметова Мағрипа
94Изюмникова ОльгаМедведева Любовь Михайловна
95Отар АқнұрТаласбаева
Әсел
96Әмірхан НұртөреТұяқбаева Гүлжахан
97Мирамбекулы АнсатШамина
Галина
98Бақытжан НұрайДүйсенғалиева Әлия
99Шадымуратова НазираАбдулла
Әлия
100Бақытжанқызы АқжанАбдулла
Әлия
101Зұлхарнай АяулымАбдулла
Әлия
102Меңдіқұл ГүлімСүлейменова Нұргүл
103Асейн АружанУтепбергенова Гүлсара
104Қанатқызы НазеркеИсматова Жаңылған
105Жалғасбек НариманҚалеке
Нұрсәуле



12 мамыр 2018 ж.9480